Skoč na navigáciu obsah

PARKER

Firma Parker Hannifin je s ročným obratom vyše 12 miliárd USD vedúcim medzinárodným všestranným výrobcom technológií a systémov riadenia pohybu. Poskytuje dokonalé a presné riešenia pre rad komerčných, mobilných, priemyselných a leteckých odborov. Spoločnosť zamestnáva viac ako 62 000 ľudí v 48 krajinách po celom svete.

Expert na viac ako 1 000 trhoch. Globálna spoločnosť dodáva produktové a systémové riešenia viac ako 400 000 zákazníkom na viac ako 1 000 trhoch. Spoločnosť Parker disponuje skúsenosťami, veľkosťou produktových radov a globálnym záberom, ktoré zaisťujú konzistentné dodávky čohokoľvek, čo sa týka potrieb spojených s riadením pohybu. Či už ste výrobcom originálneho vybavenia alebo máte potreby týkajúce sa údržby, opráv alebo generálnych opráv, môžete vždy počítať s prvotriednym servisom vo viac ako 280 strediskách spoločnosti Parker a 12 000 predajniach distribútorov spoločnosti Parker po celom svete.

  • Letectvo - navrhovanie, konštrukcia a servisná podpora systémov a komponentov prakticky pre akékoľvek dnes lietajúce lietadlá.
  • Manipulácia s kvapalinami a plynmi - vedenie kvapalín a plynov v stovkách aplikácií.
  • Regulácia klímy - zabezpečovanie komfortu, pohodlia a regulácie pre lepšiu kvalitu života.
  • Hydraulika - dodávanie technicky vysoko vyspelých hydraulických systémov a komponentov pre výkonné aplikácie.
  • Elektromechanika - dodávanie technicky vysoko vyspelých elektromechanických systémov a komponentov pre presné aplikácie s vysokou dynamikou.
  • Filtrácia - kvalitné filtračné a separačné produkty a systémy pre priemyselné, dopravné, mobilné a námorné trhy.
  • Pneumatika - dodávanie technicky vysoko vyspelých pneumatických systémov a komponentov pre vysokorýchlostné automatizačné zariadenie.
  • Riadenie procesov - dôležité komponenty pre meranie a reguláciu procesov, polovodičové, zdravotnícke a analytické aplikácie.
  • Tesnenie a tienenie - dodávanie technicky vyspelých tesnení a tesniacich systémov po celom svete, ktoré zvyšujú výkonnosť zariadenia.

V rámci týchto technológií ponúka spoločnosť Parker širokú ponuku produktov a systémov, ktorú môžete získať od jedného dodávateľa vrátane filtrov, hadíc, spojok, ventilov, čerpadiel, motorov, akumulátorov, pohonov, elektronických zariadení, regulátorov, valcov a tesnenie.

Vďaka širokej ponuke produktov sa môžete na spoločnosť Parker spoľahnúť ako na svojho jediného dodávateľa.

Hydraflex Slovakia s.r.o. sa stala od novembra 2019 autorizovaným distribútorom spoločnosti PARKER Hannifin.