Skoč na navigáciu obsah

PAKER STORE

Novootvorené predajne v Trnave a v Žiline.

Srdečne vás pozývame do našich novootvorených predajní PARKER STORE v Trnave na adrese Mikovíniho 13 a v Žiline na adrese Bánovská cesta 2835/6 .Súčasťou prevádzok je aj produktové centrum-predajňa PARKER STORE.

ParkerStore je globálna sieť priemyselných predajní. V nových predajniach na zákazníkov čaká vybraný sortiment produktov koncernu Parker Hannifin určený najmä pre opravy a údržbu. K dispozícii sú hlavne hydraulické, pneumatické a filtračné produkty a služby. Výroba hydraulických hadíc Parker na počkanie a odborné poradenstvo kvalifikovaným odborným personálom. V predajniach je prehľadne rozložený tovar v regáloch pre veľmi jednoduchý výber požadovaného prvku. K dispozícii je kútik pre občerstvenie, kde si zákazníci môžu vypiť kávu a prípadne prelistovať katalógy prvkov.

Predajne sú vzájomne prepojené - do 48h. sme schopní dodať i tovar, ktorý je na inej pobočke. Každá predajňa je napojená i na európske distribučné centrum firmy PARKER, takže behom niekoľkých dní Vám vieme zabezpečiť široký sortiment prvkov a náradia pre zhotovenie hydraulických a pneumatických systémov.

Naším cieľom je zlepšiť vašu produktivitu a ziskovosť tým, že dodáme všetko, čo potrebujete pre svoj pohyb a kontrolu súvisiacich aplikácií na jednom mieste, aby ste znížili prestoje a poskytli Vám efektívne riešenia, ktoré šetria čas a peniaze . A nezastavíme sa len pri spoľahlivých produktoch, ponúkame Vám rady informovaných odborne zaškolených zamestnancov. Prípadne našich aplikačných inžinierov z oblasti hydraulických a pneumatických systémov, ktorí Vás radi aj osobne navštívia na Vašej prevádzke.

PARKER STORE nie je len predajňa, ale je to aj miesto, kde Vám poskytneme komplexné služby.