Skoč na navigáciu obsah

História

Sme obchodno-výrobná spoločnosť s dlhoročným zázemím, založená v roku 1992. Spoločnosť sa špecializuje z jednej časti na výrobu hydraulických hadíc s koncovkami pre všetky odvetvia priemyslu. Na dodávky hydraulického skrutkovania, trubiek, ventilov, rýchlospojok, meracej a mazacej techniky, úchytiek na trubky a ďalších hydraulických prvkov. Významnú časť v činnosti spoločnosti tvoria dodávky tovaru pre oblasti s aplikáciou stlačeného vzduchu, kde spoločnosť dodáva pneumatické valce, ventily, rýchlospojky, PU, PA hadice a príslušenstvo k rozvodom tlakového vzduchu. Ďalej zabezpečujeme komplexné dodávky priemyselných hadíc pre všetky odvetvia priemyslu.

V druhej časti sa zameriavame na servisné služby ohľadne technológie vstrekovania plastov. Od návrhu až po realizáciu zapojenia chladiacich okruhov, ovládania ihlového systému a vyťahovanie jadier formy. Zabezpečujeme kompletnú výmenu hydraulických hadíc priamo u zákazníka.

V roku 2013 sme sa stali výhradným distribútorom f. ENERPAC pre SR a následne aj autorizovaným servisným strediskom pre Slovensko.

Zákazníkom ponúkame komplexné služby vo vyššie uvedených oblastiach, pričom kladieme dôraz na priebežné riadenie kvality, ktorá je certifikovaná podľa ISO 9001:2008.

V roku 2019 sa naša spoločnosť HYDRAFLEX SLOVAKIA stala súčasťou francúzskej nadnárodnej skupiny Descours & Cabaud a jej priemyselnej distribučnej siete DEXIS.

Skupina Descours & Cabaud má viac ako 200 ročnú históriu a s obratom 3,8 miliardy EUR, 13.500 zamestnancami a 700 pobočkami patrí k lídrom v priemyselnej distribúcii v Európe (údaje za rok 2018). Sme presvedčení, že tým, že sme sa stali členom veľkej medzinárodnej rodiny, budeme Vám vedieť i naďalej stabilne poskytovať profesionálne služby v oblastiach hydraulických a pneumatických systémov a prinášať Vám nové riešenia a produkty.

Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
HYDRAFLEX SLOVAKIA / DEXIS